ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim

Yazılar

SEN ELİNDEN GELENİ YAPTIN!
 
Gece yastığa başınızı koydunuz.  Şöyle huzurlu bir uyku uyumayalı kaç zaman oldu kim bilir. Çocuklar doğdu, diş çıkardılar, ateşlendiler, okula başladılar, arkadaşlarıyla kavga ettiler, aşık oldular… Onlar üzüldü, siz uyumadınız. Şimdi de bir sınav endişesi aldı sizi. Sınav yaklaştıkça yastığınız rahat vermez, yatağınız batar oldu. Ya kazanamazsa? İşin en kötüsü ne biliyor musunuz? Yan odada da çocuğunuz aynı sizin gibi mide ağrılarıyla yatağına giriyor her akşam. Başaramamak korkusu yanında bir de yüzünüzü kara çıkarmak, sizi hayal kırıklığına uğratmak endişesi taşıyarak üstelik. Kendi geleceğine mi endişelensin, sizin emeklerinizi boşa çıkarırsa diye mi endişelensin…  
 
Devamı için tıklayınız.
 
BUGÜN KENDİN İÇİN EĞLENCELİ NE YAPTIN?
 
Sınav stresi peşini bırakmaz bir halde… Boğazın düğümleniyor… Uykuların kaçıyor… Ya da tam tersi durmadan uyumak istiyorsun… O yatakla mümkün olsa da bir bütünleşsen öyle değil mi? E ne duruyorsun bütünleş o zaman! Ama kaybeden sen olursun!
 
Devamı için tıklayınız.
 
Hayatımızın En Büyük Değişimi
 
ÖLÜM! Hal böyleyse eğer, kızımız ya da oğlumuz odasına kapanıp saatlerce yok oluyor, bizimle her konuştuğunda bize öfke kusuyor, bizi beğenmiyor diye şikayet etmeden önce onlar ne gibi bir değişimden geçiyorlar, birlikte göz atalım ister misiniz? Böylece biraz daha onların gözünden bakabiliriz belki.
 
Devamı için tıklayınız.
 
Yönetmek - 4. Adım
 
Hala kafanız karmakarışık! Nereden başlayacağınızı, ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu yüzden de bir adım bile ilerleyemiyorsunuz. Aynı son teknoloji ürünü, tam teçhizatlı bir gemi gibisiniz.  Her türlü ekipmanınız tamam. Yakıtınız da var. Ancak bir kaptanınız ve o kaptanın çizdiği bir rotanız yoksa bulunduğunuz limanda demirli kalmaya mahkumsunuz demektir.
 
Devamı için tıklayınız.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER