ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim

Yazılar

BİR DEHB’LİNİN İTİRAFLARI: “DEHB GÖKKUŞAĞI GİBİ… HER RENK VAR”
 
Esra Polat. O bir DEHB’li. Yerinde duramayan, içi içine sığmayan, aynı anda koltuğunda birden fazla karpuz taşıyan…  Kafasında sürekli yeni fikirler, projeler ve bunları hayata geçirmek için bitip tükenmeyen bir enerjisi var. 
 
Devamı için tıklayınız.
 
LÜTFEN ANNE-BABALIK AYARLARINIZI KONTROL EDİNİZ! DOĞRU OLMAYABİLİR…
 
Anne Baba olmanın en zor tarafı  “Bir şeyin nasıl doğru yapıldığını bilmenize rağmen yanlış  yapılmasına izin vermektir.”
 
Devamı için tıklayınız.
 
WHATSAPP ANNELERİ
 
Çocuklarımız birer teknoloji kurduna dönüşürken, bizim kuşak onlardan geri mi kalacaktık? Elbette, hayır. Şöyle bir çevrenize bakın, belli bir sosyoekonomik seviyedeki herkesin akıllı telefonu var. Anneanneler, babaanneler, dedeler bile internette; torununun gönderisini layklıyor, onunla skypedan görüşüyor, sabahları whatsapp’dan yetiştirdiği sardunyanın fotoğrafını yollayıp günaydın diyor! 
 
Devamı için tıklayınız.
 
BİR ÖĞRETMENİN EN ETKİLİ SİLAHI: GÜLÜMSEMEK
 
Size “İyi bir öğretmenin özellikleri nelerdir?” diye sorsam, birçok şey söyleyebilirsiniz eminim. Öğrettiği konuya hakim olmalı, öğrenciyi motive edebilmeli, düşündürmeli, sosyal ve duygusal iletişimi kuvvetli olmalı, adil olmalı, işini sevmeli, yeniliğe açık olmalı…  
 
Devamı için tıklayınız.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER