ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim
Hedeflere Projelere Planlara Programlara Uygulamalara Dönüştürür...
 
 
 
 

DİKKAT ESKLİKLİĞİ VE HİPERKATİVETE KOÇLUĞU

ÖĞRENCİ
Hayatında her şeyi   tartışabileceğin ve güvenilir bir ortam arıyorsan , daha fazla sorumluluk bir yaşama geçmiş ve ancak  bu  yaşamı  yönetmekte zorlanıyorsan, yeni becerileri denemek istiyor ancak  bunu  nasıl yapabileceğin konusunda bir fiktin yoksa, istediğinin peşinden istikrarlı olarak  gitmek istiyorsan , işler planladığından farklı  gittiğinde kendi daha kolay  toparlayabilmek ve yeniden denemek istiyorsan DEHB koçluğu bireysel hizmetinden yararlanabilirsin.

Daha fazla bilgi için tıklayın »


ANNE –BABA

Çocuğunuzun gerçek potansiyelini kulllanmadığınızı düşünüyor, eğitim sistemi içinde kaybolduğunu , Çocugunuz büyüyür ama sizden tam olarak  bağımsızlaşamadıgını  hissediyorsanız. DEHB ve bundan kaynaklanan sorunlarıyla baş etme becerileri kazanmasını  istiyorsanız, Jodi Sleeper Triplet in dediği gibi -“DEHB tedavisinin eksik halkası koçluktur”- Koçluk ile tanışma zamanıdır.

Daha fazla bilgi için tıklayın » 


ÖĞRETMEN
20 yüzyılın en cok tanılanan farklılığı: Dikkat Eksiklği ve Hiperkativite ve 21 yüzyıl  en güçlü becerisi : Koçluk, öğrenerek  öğrencilerinize destek olmak istiyorsanız  JST Coaching ile birilkte sunduğumuz, Uluslararası Koçluk Federasyonun  (ICF) onayladığı Amerika, Kanada Avustralya  gibi pek çok ülkede etkililiği kabul edilmiş  dünyadaki ilk ve tek program olan Dikkat Eksikliği ve Hiperkativite Koçluğu sertifika programın katılabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın »
 

OKULLAR
DEHB öğrencileriniz olan iletişiminiz geliştiren özel bir programdır. Özellikle öğretmenleriniz  ile DEHB li öğrencileriniz arasındaki ilişkinin gelişmesinş destekler. DEHB li öğrencilerin en güçlü yanlarını  ortaya cıkartıp akademik performanslarını  arttırmasına ve öğretmenler  DEHB li bireyler ile sınıf ortamındaki  iletişimini geliştirmesini sağlar. Bu  program ile DEHB li öğrencileriniz eğitim ortamına daha fazla dahil olmaları ve disiplin sorunlarını azaltmak için DEHB Koçluğu    programından yararlabalirsiniz

Daha fazla bilgi için tıklayın  »


PROFESYONEL KOÇLAR

Nörobiyolojik bir durum olan Dikkat Bozukluğu bilgisini koçluk becerileri ile birleştiren şekillendirilmiş bir işbirliği olan DEHB koçluğu tüm koçluk programları  içinde oldukça özel bir alandır.  DEHB Koçluğu süreci, yaşam kalitesi ve performansını arttırır, değişim ve gelişimi destekler. DEHB koçluğunun amacı destek sunmak, yapılandırılmış ortam oluşturmak ve sorumluluk almayı sağlamaktır.  Sizde bu  yapının içinde olmak Koç olarak  genç  ile işbirliği içinde, güçlü yanları, yetenekleri, özfarkındalıkları kişisel güçlenmeyi sağlamak istiyorsanız DEHB koçluğu sizin için geliştirebileceğiniz  ileri düzey koçluk becerisi alanınız olabilir.

Daha fazla bilgi için tıklayın » 

 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER