ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim
Hedeflere Projelere Planlara Programlara Uygulamalara Dönüştürür...
 
 
 
 

EĞiTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

ÖĞRENCİ

Gelecek hakkında hiçbir fikrin yoksa,  ne yapmak istediğini bilmiyor bir hedef belirleyemiyor, farklı  şeyler deneyip hemen vazgeciyorsan, ne yapacağın konusunda endişeliysen, herkes yaparken ben neyi yapamıyorum? diye sorular soruyorsan, beni neden kimse anlamıyor? diye düşünüyorsan ve kendini ailen sınav ve okul arasında sıkışmış hissediyorsan ve en önemlisi bu durumdan çıkıp geleceğe doğru adım atmak, yaptıklarını daha da iyi yapmak başarıyı tatmak ve sürdürmek istiyorsan  koçluk tam da sana göre demektir. Bireysel olarak koçluk hizmetinden yararlanabilirsin. 

Daha fazla bilgi için tıklayın »


ANNE –BABA

Çocuğunuzun gerçek potansiyelini kulllanmadığınızı düşünüyor, eğitim sistemi içinde kaybolduğunu  hissediyorsanız, cocugunuza ulaşmakta zorluk yaşadığınızı düşünüyor ve  daha fazla ne yapabilirim onu  nasıl desteklerim,  ona nasıl yeni yaşam becerileri kazanadırabilirim diye sorguluyorsanız,  çocuğunuz için  öğrenci koçluğun hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın »


ÖĞRETMEN
21 yüzyıl  en güçlü becerisini öğrenerek  öğrencilerinize destek olmak istiyorsanız Eğitim ve öğrenci koçluğu  becerilerini öğrenmek için Uluslararası Koçluk Federasyonun  (ICF) onayladığı gençlerin akademik performanslarını  artırmaya yönelik ilk ve tek program olan Eğitim ve Öğrenci Koçluğu sertfika programına katılabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın »


OKULLAR

Okulunuzda akademik  olarak başarınızı arttırmak, eğitim hedeflerinizi  gerçekleştirmek, öğrenci problemlerine anahtar  çözüm yöntemleri bulmak ve bunu en kısa sürede  gerçekleştirmek istiyorsanız öğrenci koçluğu sisteminnden yararlanabilirsiniz.

Öğretmenlerinize  21 yüzyıl becerisi koçluğu kazandırarak öğrenci koçluğu sistemini okulunuzda sizinle birlikte oluşturuyoruz.

Bu sistem öğretmenlerinizin öğrencileriyle, velilerinizin çocuklarıyla, öğrencilerinizin okul yönetimiyle iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol haritası oluşturmaktadır.

Siz de  öğrencileriniz ve geleeğiniz için  akademik başarılarının giderek yükseldiği, disiplin problemlerinin  en aza indigi öğrenci koçluğu sistemini ile tanışın.

Daha fazla bilgi için tıklayın »


PROFESYONEL KOÇLAR

Gençlerle iletişim kurmaktan ve onlarla çalılmaktan keyif alıyorsanız koçlukta sizing niş alanınız neden öğrenci koçluğu olmasın. Öğrenci koçluğu programı  özellikle  gençlerenasıl koçluk yapacabilceğiniz üzerine odaklanmaktdır.  Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi ;Gençlerle iletişim kurmanın püf noktalarını  görebileceğiniz, karşınıza gelebilecek  olan olası  koçluk  konularına hangi koçluk araçlarını  nasıl  kullanabileceğinizi ve gençlerle çalışırken  o anda yeni koçluk  araçlarını  nasıl üretebileceğinizi öğrendiğiniz koçluk  becerilerinizi bir üst seviyeye taşıdığınız  ileri düzey koçluk eğitimidir.

Daha fazla bilgi için tıklayın »

 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER