ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim
 
 

Harika İpek - Eğitmen

1981 Weissenburg- Almanya doğumlu olan İPEK Üsküdar Fen Lisesi mezunu olup lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri üzerine almıştır. 10 senelik öğretmenlik yaşamı süresince seçkin eğitim kurumlarında fen bilimleri alanlarında görev almıştır.

Öğretmenlik mesleğinde sürekli kendini geliştirmektedir. Öğrencileriyle birlikte yeni öğrenme yöntemlerini denemekten keyif almaktadır. Öğrenme stilleri (Learning Styles) eğitiminde elde ettiği başarılı sonuç ile özellikle küçük yaş gruplarında çalışmaktadır. 2012 yılında geleceğin becerisi olan koçluk hakkında eğitimler almaya başlamıştır.  ICF (International Coach Federation)  onaylı Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Becerileri Eğitimi öğretmenlik mesleğinde farklı bir bakış açısını kazanmasına neden olmuştur.  Öğrencileriyle Başarı odaklı hedef yükselten koçluk çalışmaları yapmaktadır.

SBS, YGS ve LYS ve özellikle SAT sınavları konusunda öğrencilerin hazırlanma yolculuklarına Fizik- Kimya-Biyoloji konularında öğrenme süreçlerinde destek olarak eşlik etmekte ve uzmanlığını öğrencilerine aktarmaktadır.  Öğrencilerin gelecekle ilgili tercilerini yapmaları  konusunda onları  güçlendirmekte gerek yurt içi gerekse yurt dışı  eğitim süreçleri konusundaki uzmanlığını  öğrenci, öğretmen veli üçgeninde kullanmaktadır.
 

 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER