ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim
 
 

 ÖĞRENCİLER VE ERGENLER İÇİN PROFESYONEL KOÇLUK

Başarı İçin Öğrencileri Güçlendirmek
 
PROFESSIONAL COACHING FOR STUDENT AND TEENS

Empowering Student For Achieve
 
Değişen ve hızla gelişen dünyada bireylerin giderek daha da yalnızlaştığı bir yer de insanların, özelikle de gençlerin desteklenmesi  gerekiyor.  Bu program Gençlerin kendilerini anlamaları ve hayata hazırlanırken güven içinde yollarına devam edebilmeleri için  onları  destekleyecek  ICF yetkinlikleri ve etik çerçevesinde yetişen koçların sayısını  arttırmak  amacıyla hazırlanmış özel bir programdır. Bu  programdan mezun olan koçlar özellikle 12-25 yas arasındaki en büyük değişimi yaşadıkları çocukluktan yetişkinliğe geçiş dönemindeki bireylere koçluk yapabilecek şekilde mezun olurlar.
 
Bu  programın temel amacı kendine güvenen, yeten çocuklar ve gençlerin artması  için onlara koçluk yapabilecek bireyler yetiştirmek ve kendine güvenen yeten gençlerin bağımsız bireyler olmaları için onları serbest bırakabilecek aileler koçluk yaparak onları desteklemektir.
 
Öğrenciler ve ergenler için profesyonel Koçluk  programı  80 saatlik bir programdır. Bu  programın 60 saati yüz yüze eğitim, 20 saat ise bireysel çalışma şeklinde gerçekleşir.
 
Program Süresi: 80 Saat
 
Program Dili: Türkçe
 
Program Eğitmeni: Elgiz Henden
 
Program Tarihi: 11,12 Şubat 2017
                             18,19 Şubat 2017
                             11,12 Mart 2017
                                 7,8 Nisan 2017
                            13,14 Mayıs 2017
 
Eğitim Modeli:  10 gün ( 60 saat) Yüz yüze ve  20 saat Bireysel çalışma
 
Kimler katılabilir:Anaokulu Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Branş Öğretmenleri, Rehber Öğretmenler, Eğitim Yöneticileri, Pedagoglar, Psikologlar , Psikolojik Danışmanlar, Sosyal Hizmet Uzmanları Koçlar ve gençlerle çalışan tüm profesyoneller
 
 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER