ARA
    Biz Kimiz   Hizmetlerimiz   Egitimler   Etkinlikler   Blog   Sizden Gelenler   Basın   Referanslar   İletişim
 
 

Öğretmenler için:
Sınıf yönetiminde koçluk becerileri
Temel koçluk becerileri
Mesleki farkındalık
Kişisel farkındalık

Veliler için:
2 Kuşak 1 olunca
Amatör veli terfi ediyor
DEHB li bir cocuğun anne babası olmak
Sınav çocukları

Öğrenciler için:
Başarabilirim Çünkü seminerleri;
Hayal gücü
Bir hedefin olsun
Dikkat konsantrasyon var
Motivayon arıyorum
Gençlik Başımda Duman
Özgüven ve cesaret
Öğreniyorum ama nasıl?

Başarabilirim çünkü seminerleri, gençlerin bizzat kendi sözleriyle hazırlanmış olan “Başarabilirim çünkü …” adlı kitaptan yola çıkılarak hazırlanmıştır.

Gençlerin kendisini tanımasını, ilgi ve yeteneklerini keşfetmesini, kendine uygun mesleği seçmesini sağlamak için gençlerin sihirli dünyasına dokunan seminerler dizisidir.

"Başarabilirim çünkü; geleceğe dair planlar yaparken bugünü yaşamayı kaçırmıyorum. Bugünü unutmuyorum bugünün beni geleceğe taşıdığını biliyorum."

"Başarabilirim çünkü; biliyorum ki; 'Hayalleri olanlar uyuyamaz' ben de hayallerimi gerçekleştirmek adına uykusuz geceler yaşıyorum."

Yoğun bir eğitim döneminden geçen gençleri motive edecek ve yaratıcılığını arttıracak ve gelecek planlarını yaparken onları yolda tutacak olan  "Başarabilirim, çünkü..." seminerlerinin sonunda gençler başarı için kendi cümlelerini kurarken geleceklerine doğru emin adımlar atarlar.

Başarabilirim çünkü seminerleri; Öğrencilerin kendi özelliklerini “FARKET”melerini, fark ettikleri özelliklerini en ince detaylarına kadar “KEŞFET” meleri, keşfettikleri özelliklerini “KABUL ET” melerinive kabul ettikleri bu özelliklerini “YÖNET” meleri üzerine kuruludur.

 
 
 
 
 
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
GÖNDER